Whatsapp Destek
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Sipariş ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Yazın
Müşteri Temsilcisi
Marketing Oxo
Online

Kargo & Teslimat

OXO Ambalaj ' da NAKLİYE, TESLİMAT Ücretsiz !

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş OXO Ambalaj, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilen ambalaj mağazası marketingoxo.com adresinden ya da OXO Ambalaj  mağazalarından yapacağınız 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, yakın bölgelere OXO Ambalaj’ın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Alınacak olan ürünün boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

OXO Ambalaj ' da Ürünleriniz için NAKLİYE, KARGO ve TESLİMAT Detayları


Müşteri memnuniyetini önde  tutan OXO Ambalaj, İnegöl dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Bilmenizde Fayda Var !

OXO Ambalaj olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat

www.marketingoxo.com 'dan sipariş ettiğiniz ürünlerin geneli stoklu çalışılmaktadır. Bursa'da iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 25 ila 35 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Bursa dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 40 ila 45 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler ürünlerin gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak mağazamız ile görüşebilirsiniz. 

Dahada Önemlisi ! Emanet Sistemi

Ürünlerinizi bize emanet edebilirsiniz! OXO Ambalaj'ın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet ürün seçeneğinde tarafımıza teslimini istediğiniz ürünlerinizi en az 40 gün öncesinden şubelerimizden biri ile teyit etmeniz gerekmektedir, şayet mağazamızdan bu imkandan faydalanmış iseniz mağazamız ile iletişime geçmenizi işlemlerin kolaylığı ve hızlılığı açısından öneririz. 

Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan her detayı sorabilirsiniz. 

Garanti Şartları

marketingoxo.com'da ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler OXO Ambalaj garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. OXO Ambalaj garanti ile ilgili sorunlarınız da size yol gösterecek.

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.